Home Nezařazené V Americe bylo zveřejněno datum očekávaného seriálu UNSOLVED o vraždách Paca a Biggieho. Jaké to je datum?

V Americe bylo zveřejněno datum očekávaného seriálu UNSOLVED o vraždách Paca a Biggieho. Jaké to je datum?

V Americe bylo zveřejněno datum oficiální premiéry seriálu Unsolved: The Murders of Tupac and the Notorious B.I.G.

Má to být 27.února v 22 hodin, můžete shlédnout i nový trailer na tento očekávaný seriál.

Je očekáváno 10 epizod, seriál vypovídá o policejním vyšetřování detektivů Grega Kadinga, kterého hraje Josh Duhamel a detektiva Russella Poolea, kterého hraje Jimmi Simpson. V seriálu se objeví i kamarád Paca, který hrál v jeho videoklipu I Aint Mad At Cha, který byl natočen v roce 1996. Jmenuje se Bokeem Woodbine.

O čem bude? O kontroverzních vraždách obou rapperů, jakým byli Tupac Shakur a The Notorious BIG. Scénář k tomuto seriálu napsal Kyle Long.

Anthony Hemingway, který režíroval už takový luxusní seriál, jako je (Lid vs. O.J. Simpson: American Crime Story) a rovněž i seriál Unsolved společně s Markem Taylorem produkuje. Bývalý detektiv Los Angeleského oddělení Greg Kading, který pracoval na vyšetřování vražd od roku 2006, bude rovněž spolu-producent celého seriálu.

Máme se na co těšit. Ze začátku března věřím, že bude čas i na překládání a budeme Vám každý týden nabízet nový díl s českým překladem.

STARŠÍ ČLÁNEK O TOMTO SERIÁLU – ZE SRPNA 2017 – ODKAZ 

překlad: DjBeton