Home Novinky Tupac byl vzkříšen v posmrtném životě – rozhovor z roku 2008

Tupac byl vzkříšen v posmrtném životě – rozhovor z roku 2008

Rozhovory s celebritami, které už nejsou naživu. Tupac byl vzkříšen.

Světově proslulá žena, která již několik let pracuje v oboru „vzkříšení“ (médium) a její jméno je Victoria Bullis se podařilo předvolat „ducha“ zesnulého rappera a zjistit, co se děje v jeho posmrtném životě.

Tupacu, jak se vám daří?

Victoria: Má se dobře. Je ve fázi, ve které v současné době vrací lidem to, co mu sami dali. Například jsem si jistá, že se mu podařilo pomoci sestře s oděvní značkou Makaveli Branded, protože jeho sestra si toho prošla v životě opravdu hodně.

Chybí vám pobyt (život) na Zemi?

Victoria: Ano, protože si uvědomoval, že tady nemůže být věčně. Nikdy tady nechtěl být dlouhou dobu, ale chtěl tady být až někdy do roku 2003 až 2008. Bylo kolem něho hodně nebezpečí a on si s tím zahrával, tak jak to dělá spousty lidí. Ale přitom stačil jen jeden telefonát, který by ho probudil či změnil: mohl být jen postřelen, mohl být součástí automobilové nehody, mohl být pronásledován nebo taky mohl jít znovu do vězení. V jedné chvíli si uvědomil, že se potřebuje zklidnit, že tady chce zůstat déle, než by mohl. Ale zklidnit se bohužel nechtěl, protože jako člověk byl hodně arogantní (choval se povýšeně). Bylo mu to trochu líto, protože některé věci mohl udělat v pohodě jinak, kdyby tady byl v současné době s námi. Určitě by napsal skutečný příběh, knihu.

Co si myslíte o všech těch zvěstech, že je pořád naživu?

Victoria: Jednu věc, na které na protější straně opravdu zapracoval, je soucit. Ve skutečnosti chce vyslat zprávu lidem, která zní: „Lidi, vy, kteří si to myslíte, tak to nechte být. Žijte svůj vlastní život a přestaňte si dělat starosti s někým, kdo tady už prostě není.“

Víte, kdo vás zabil?

Victoria: Samozřejmě. Když najednou přejdete do dalšího života, celou tu věc úplně pochopíte. Je to otázka na kterou ale nechci odpovídat. Odpověď by mohla být hodně nebezpečná.

Už jste se usmířil s Biggiem?

Victoria: Během života jsme spolu soutěžili, znamenali jsme pro sebe obrovskou konkurenci. Bylo mezi námi zvláštní karma. Teď ale už chápu to, že Tupac celou dobu představoval a choval se jako „dva lidi“. Biggie měl v sobě jen jednoho člověka a pořád mi nechce říci nic o tom druhém člověku, který je pořád ve mě.

Takže vy dva už nejste nepřátelé?

Victoria: Oba na tady tu odpověď řekli ve stejný moment jedno jediné slovo: rivalita. Během doby, co jsou spolu se toho oba hodně naučili a oba to nepochopili během svých krátkých životů. Není to tak, že by se navzájem nesnášeli, ale pořád jsou pro sebe soupeři (směje se). Tupac na to řekl, „Máte pravdu, zlato!“

Spal jste s ženou Biggieho, s Faith Evans?

Victoria: Je to něco, na co nechci odpovídat. Na tohle prostě nebudete mít odpověď.

Jste šťastný na místě, kde teď jste?

Victoria: Je hodně spokojený. Připadá si teď jako duše, kterou dlouho „mučili“, zároveň ale chce, aby se o něm jeho matka ještě hodně věcí zjistila, dozvěděla. Byla součástí hnutí Černých Panterů, to určitě víte. Pozor na to, co říkáte – nechci být zase před soudem. A ona by na to řekla, „Ne, už určitě nebude před soudem!“

(během nahrávání se samo od sebe „strhla“ nahrávací páska)

Vidíte?! Samo od sebe. Tomu se v našem oboru říká „duševní činnost, neboli zpráva vyšší síly“!

S kým jste se potkal v posmrtném životě?

Victoria: Potkal jsem Abrahama Lincolna. Který si získal úspěch hodně pronikavým způsobem s viditelnými výsledky.  Oba si mají hodně co říci, mají k sobě obrovské spojení, Tupac říkal, že během občanské války byl v pozici bílého generála našich jednotek.

A na které straně je teď?

Victoria: Tupac říká, „To se prý dozvíme později.“

Informace o ženě, která vedla rozhovor s Tupacem – Victoria Bullis:

Článek vytvořil: DjBeton