Home Novinky Tupac se objevil na 24 hodin v Miláně, v Itálii – co tam dělal? Co plánoval? S kým měl románek?

Tupac se objevil na 24 hodin v Miláně, v Itálii – co tam dělal? Co plánoval? S kým měl románek?

Tupac se objevil 29.června 1996 v Miláně, v Itálii. Společně s Kidadou Jones a jeho bodyguardy, Frankem Alexanderem a Michaelem Moorem. Byli ubytováni v hotelu Principe di Savoia. Už v hotelu je čekalo překvapení od Versaceho, nejnovější oblečení které navrhoval sám Versace, vesty, košile, šaty. Tupac měl poté hned zvukovou zkoušku, protože se chystal vystoupit po modní přehlídce se svým hitem „California Love“, přímo v sídle slavného Gianniho Versaceho. Pac poskytl v Itálii tamním rapovým časopisům několik rozhovorů, jako je „Aelle Rap Magazine“ a další.

Tupac ten večer nosil Versaceho oblečení. Měl na sobě černé kožené kalhoty, dále vestu a boty. Na sebe si nevzal žádné tričko, pro všechny to bylo něco nového. Versace uctíval Paca, věnoval mu spoustu oblečení, pro něho to bylo něco nepředstavitelného. Po módní přehlídce se ještě společně podívali na přehlídku, kterou pořádala Naomi Campbell. Kolem 20h večer se objevil na módní přehlídce Maisona Valentineho. Tupac byl již oblečen pro tuhle show. Na sobě měl hnědý oblek a bílé boty.

V 21.30h večer se objevili na módní přehlídce Versaceho. Z této přehlídky je i video, které najdete v tomto článku. Později v noci se Pac objevil v jednom Milánském klubu „Club Hollywood“ a kde se objevil i u DJe, kde udělal spontánní show s jeho hitem „How Do You Want It.“ Setkal se tam i s nějakou dívkou z Kalifornie, bývalou manželkou jednoho rockera, později vyšlo najevo, že byla ubytována ve stejném hotelu jako on. Když přijížděli zpátky k hotelu řekl Pac svému bodyguardovi Frankovi, že dnes večer se objeví v pokoji té dámy. Další ráno Pac řekl,“ Ty vole, pěkně jsem si užil s tou paničkou a pak jsem se objevil v pokoji a lehl si ke své Kidadě.

Dle dostupných informací to měla být herečka Heather Locklear, která se objevila v béčkových seriálech Melrose Place a filmech Scary Movie 5, Waynův svět 2 a dalších filmech.

Druhý den ráno odletěli s Kidadou a bodyguardi zpět do Milána.

 

Herečka Heather Locklear

Hotel Principe di Savoia v Miláně

 

Příprava na odlet na lince Los Angeles – Miláno

 

Fotky Tupaca v Miláně a na módní přehlídce, společně s Kidadou Jones

Tupac Shakur

 

Zde potkal i slavnou návrhářku Donatellu Versace a samozřejmě i jejího bratra Gianniho Versaceho (fotka s Madonnou je ale pořízena v Los Angeles)

 

Popovídal si i se známým zpěvákem Robbie Williamsem

 

Fotka Paca v ulicích rušného Milána

 

A nakonec video, které najdete i na youtube, Pac na módní přehlídce společně s Kidadou a oběma bodyguardy

 

Článek vytvořil: DjBeton