Home Nezařazené Tupac měl naplánovanou budoucnost a spoustu plánů. Jaké to byly?

Tupac měl naplánovanou budoucnost a spoustu plánů. Jaké to byly?

Tupac za svých 25 let života stihl a dosáhl neuvěřitelně mnoha věcí, i přesto měl velmi dobře naplánovanou budoucnost, ze které vám kousek přinášíme!


Film

– Tupac založil ve stejné době jako Makaveli Records společnost Euphanasia, které měla produkovat nové zajímavé filmy. Tupacovo záměry ovšem směřovaly úplně někam jinam než pouze na vlastní osobu jakožto hlavní roli. Rád by filmy režíroval a dělal producenta, než herce samotného.

– Tupac neuvěřitelně toužil po získání nějaké prestižní filmové ceny, bohužel to se mu nepovedlo, třebaže ve všech různých rolích opravdu zářil. Už v mládí inkriminoval Tupac spíše k filmu než k hudbě.
Politika

– Mnoho ze skladeb od Tupaca by se dalo zaškatulkovat jakožto politický rap. Tupac byl velice dobrý řečník a díky svému charisma dokázal, aby ho lidé poslouchali! Navíc nedělal mezi různými lidmi rozdíly, čímž si dokázal snadno získat jejich srdce, hlavu, sílu a odhodlání. Tupac chtěl v budoucnu založit vlastní politickou stranu.

Charita

– Tupac se vždy angažoval v charitě. Chystal se vydat kalendář jeho a jiných hvězd, z jehož prodeje by šly peníze na charitu. Děti chtěl oddělit od světa drog, flákání a alkoholu založením Baseballové ligy v Kalifornii. Také chtěl pořádat koncerty zdarma pro děti, které by měli dobrý prospěch. Chtěl tím jednoznačně docílit toho, aby se děti lépe učili a měli určitou motivaci do života. Dále měla být zprovozněna jakási „linka bezpečí“, na které by si děti mohli s někým promluvit a když píšu s někým, myslím tím čas od času i Tupaca. Mezi další plány se řadí vybudování různých sportovně-zábavných center apod.

Hudba

– Tupacovo poslední album již vyšlo pod novou přezdívkou Makaveli. Tupac se ale chystal založit i vlastní nahrávací společnost pro nové talenty s názvem Makaveli Records.

– V mnoha rozhovorech před smrtí Tupac dává nenápadně najevo, že by rád opustil svět rapové hry a dále se věnoval pouze vedlejším aktivitám týkajících se rapu – viz. Makaveli Records. Tak by pro něj nebylo těžké vydělávat peníze.

– Tupac plánoval, že bude pracovat do vyčerpání, aby mohl v dalších letech pouze čerpat z ještě nevydaných materiálů a mohl tak vydávat jedno nové album zhruba jednou za dva roky a to bez větší námahy.
Překlad: DjBeton