Home Překlady videoklipů 2Paca Tupac Hail Mary Czech subtitles HD

Tupac Hail Mary Czech subtitles HD

„Hail Mary“ je první singl z Tupacova posledního alba The Don Killuminati: The 7 Day Theory.V songu se objevují rappeři jako jsou Kastro, Young Noble, Yaki Kadafi z Outlawz a Prince Ital Joe.

Tvorba songu trvala Tupacovi ve studiu méně než 30 minut.

Odkazy hudební společnosti:

Tento song byl zahrán na turné „Up In Smoke Tour“ v roce 2000, jako pocta Tupacovi. Rappeři Dr.Dre a Snoop Dogg zahráli tento song spolu s dalšími třemi, dav tehdy zpíval celý refrén místo nich. 15.dubna 2012 byl tento song zahrán podruhé, Tupac se tam objevil na plátnu v hologramu – bylo to na festivalu Hudby a Umění v oblasti Coachella.

Song se objevil rovněž ve filmu „Baby Boy“, kde měl Pac hrát původně hlavní roli. Film byl vydán v roce 2001 a režíroval ho John Singleton, Tupac už v té době nebyl bohužel naživu, jeho hlavní roli nahradil Tyrese Gibson.

Další verze a remixy:

V roce 2001 vydal Ja Rule předělávku songu „Pain“ od Tupaca, přejmenoval ji na „So Much Pain“ a druhý verš nechal samotnému Pacovi z původního songu. Spousta rapperů to brala jako velice špatný záměr Ja Ruleho proslavit se, útočili na něj v médiích a považovali to za trestný čin. Poté 50 Cent a Eminem, společně s Busta Rhymese, udělali v roce 2003 remix na tento song. Text songu byl přepracován jako útok na Ja Rulea, včetně několika veršů, které byly zaměřené na to, jak Ja Rule ve svém songu napodoboval Paca.

Zpěvačka Monica použila sampl z hitu Hail Mary do svého songu „U Deserve“, bylo to v roce 2002 a její album se jmenovalo All Eyez on Me.

J.Cole použil refrén z Hail Mary do svého songu s názvem „Enchanted“ – objevil se na mixtape s názvem Friday Night Ligts.

Vydáno: 11.únor 1997

Nahráno: 8.červen 1996

Délka: 5:09 minut

Vydavatelství: Death Row Records

Text: Tupac Shakur, Rufus Cooper III, Katari Cox, Yafeu Fula

Producent: Hurt-M-Badd

Překlad: DjBeton a Momodou