Home Novinky „TADY JSI MĚL BÝT“ – natáčení 2 of Amerikaz Most Wanted – 10 minutový rozhovor – ČESKÉ TITULKY

„TADY JSI MĚL BÝT“ – natáčení 2 of Amerikaz Most Wanted – 10 minutový rozhovor – ČESKÉ TITULKY

 

Co se dozvíš z 10 minutového překladu interview – TADY JSI MĚL BÝT – na natáčení 2 OF AMERIKAZ MOST WANTED

– koncept video a kdo ho vymyslel?
– proč chtějí vypadat jak mafie z Itálie?
– Nate Dogg a jak se těší na natáčení?
– Snoop Dogg a Tupac, jaký mají vztah?
– bere Suge Knight Tupaca jako režiséra?
– co mají v plánu Snoop Dogg a Pac?

Co myslel Pac tím, jak říkal ve videu, že připravují se Snoop Doggem film „TWO STRIKES“ ? ? ? 

13.února 2021 uběhlo 25 let od vydání alba All Eyez On Me. MTV vydala tento rozhovor jako vzpomínku na Tupaca.

V době, kdy natáčeli v dubnu roku 1996 tento videoklip, tak 2Pac pracoval na scénáři, kde měl hrát Snoop Dogg a Dj Pooh. Film se měl jmenovat „Two Strikes“, bohužel po smrti Tupaca se projekt přejmenoval na „Three Strikes“ a dostal se k němu Brian Hooks.

Během natáčení videoklipu Suge Knight prozradil, že dal Dj Poohovi dost peněz na natáčení filmu. Ten byl v té době součástí rodiny Death Row a jeho předchozí film, kde hrál Ice Cube s názvem „Friday“ měl velký úspěch. Pac tehdy natáčel tři filmy zároveň, byly to „Gridlock’d, Bullet a Gang Related“.

Je to až šílené, že měl čas a energii na práci ve studiu, dělal na filmech a jezdil turné celých 8 měsíců. Kdy spal? Výroba filmu „Two strikes“ měla být zahájena na začátku roku 1997. Projekt měl být vydán jako spolupráce Tupaca, Outlawz, Snoopa a Daze.

Proč tam není Kurupt? Ten tehdy trochu vypadl ze sestavy Death Row, ještě před incidentem v září 1996, kdy Paca postřelili. Dazovi se nedařilo se dostat do tempa, neměl morálku, Pac a Suge ho tehdy dost kritizovali. Více pařil, než dělal jméno Death Row.

Dostalo se to až do bodu, kdy byl Pac frustrovaný a začal dělat beaty tak trochu sám. Něco z toho můžete slyšet na albu Makaveli. Dostal se k producentům, o kterých nikdo nikdy neslyšel.

 

PROČ „TWO STRIKES? THREE STRIKES?“

V roce 2000 byl natočen film, který režíroval Dj Pooh a jmenoval se „3 STRIKES“ – recenze byly dosti průměrné, část scénáře napsal Tupac, ale nebyl nikde zmíněn. V hlavních rolích Brian Hooks, Mike Epps a rapper E-40. Čeští distributoři film pojmenovali ULTIMÁTUM – odkaz na csfd.cz – ODKAZ ZDE

O čem je tento film? Rob Douglas je mladý černoch, kterého právě podruhé propustili z vězení za drobné prohřešky. Na svobodě je jen chvíli a hned zjišťuje, že se omylem zapletl do trestného činu – pokud by byl usvědčen, znamenalo by to pro něj podle pravidla „třikrát a dost“ trest od 25 let až po doživotí. Ve snaze uniknout osudovému trestu za každou cenu se Rob pouští do bizarních dobrodružství, aby rozptýlil všechna podezření a očistil své jméno. (zdroj csfd.cz)

 

Překlad: djbeton