Home Interview - slavní vypráví o Pacovi Snoop Dogg a jeho zpověď: „Tupac mi tenkrát zachránil život.“

Snoop Dogg a jeho zpověď: „Tupac mi tenkrát zachránil život.“

Když Tupac Shakur podepsal v roce 1995 smlouvu s hudebním labelem Death Row Records, nikdo z hip-hopových fanoušků v té době nepochyboval, že by Tupac a Snoop Dogg nemohli společně utvořit tým snů. V té době to byli dvě největší kapacity na západním pobřeží, byli společně v nejlepším labelu a záda jim kryl známý hudební producent Dr.Dre.
Velká část jejich spolupráce byla o tom, že oba se respektovali a měli se hodně rádi. Ještě dříve, než Pac přišel k Death Row, byli přáteli a když byl Pac součástí rodiny Death Row Records, jejich přátelství bylo daleko hlubší. Jejich spolupráce na songu „2 of Amerikaz Most Wanted“ se stala v roce 1996 hudební peckou, která i teď nese název „nezapomenutelná perla hip-hopu“.


Snoop dostal od Paca během nahrávaní alba All Eyez On Me několik důležitých lekcí do života, protože když byl s Pacem ve studiu, dokázali společně nahrát tři songy denně. Oba v té době pracovali jinak, oba vydávali nahrávky, ale jeden z nich byl schopen dělat jednu nahrávku celý týden. Ano, Tupac byl hip-hopová legenda, uznávaný herec a aktivista, tak jak jej popsala režisérka dokumentu „Tupac: Resurrection“ Lauren Lazinová, byl rovněž jedním z největších rádců ve své době a to nejen ke kamarádům.
Snoop Dogg: „Co lidé určitě nevědí, že Tupac mě a mou ženu dal dohromady. V jeden okamžik jsem cítil, že nemám na to mít se ženou trvalý vztah. Byl to pro mě značný problém, protože jsem měl po svém boku spousty žen, které se mnou rády trávily spoustu času. Myslel jsem si něco jako: „Seru na to, můžu mít kteroukoliv děvku, kterou prostě chci.“ Letěli jsme tedy z Belize s kámoši z Death Row.

A kámoši na to říkali, „Jo, ty vole, ser na tu děvku! Jako matka nestojí určitě ani za hovno.“ Říkali mi o tom, jaký mají oni vztah se ženami. A pak ke mně přišel Pac, „Kámo, ser na to! Ona ti dala syna. Přece ji miluješ. Je jediná na světě, kterou můžeš skutečně milovat.“ To, co říkal, bylo tak skutečné.


„To on mi řekl, že moje tehdejší přítelkyně je hluboko v mém srdci.“ Znělo to šíleně od něho, protože sám neměl žádný delší vztah se ženou. Když mi to tenkrát řekl, hodně mi to uvízlo v srdci. Když jsem se tehdy vrátil domů, tak jsme se svou ženou zase dali dohromady. Pracovali jsme na našem vztahu a nakonec si mě vzala za muže. Hodně si Paca vážím za to, protože v té době jsem neměl žádný směr, žádný cíl. Neměl jsem potřebu si s někým promluvit, byl jsem mladý kluk a neřešil jsem to. Jeho rada mě stála více, než kdyby mi dal špatnou radu. Hodně mi to v životě pak pomohlo.
Byli jsme kámoši. Tak jako dva slavní sportovci na jednom hřišti. Něco jako Magic Johnson a Michael Jordan na hřišti. Oba jsme si říkali spoustu věcí. Takový byl vztah s Pacem. Ale jak jsem řekl, hodně mi pomohl s moji ženou, což pro mě znamenalo více, než cokoliv v hudbě, nebo ve filmu.
Pořád jsme s manželkou jedna velká rodina. Děti, manželka a náš úžasný domov. Vím, že kdyby mi Pac tenkrát nedal radu, tak bych pořád cestoval s ostatními v letadle, a řešil blbosti, asi takhle nějak by to bylo.

Článek přeložil: DjBeton

Článek přeložen z webu: www.mtv.com