Home Interview - slavní vypráví o Pacovi Shock G a jeho vzpomínky na Paca ve 2 videiích + překlad

Shock G a jeho vzpomínky na Paca ve 2 videiích + překlad

Proč byl Tupac lepší než Biggie? Shock G vzpomíná.

Biggie se nemohl nikdy s Pacem rovnat. Biggie se nikdy ani trochu nedržel rytmu v songu. Šel do toho vší silou. Biggie tam zní jak swinger, celé to vypadá jak na houpačce. Jako kdyby chtěl zahrát jazz. Hodně dbal na to, aby to znělo takto. Úplně vypadával z rytmu.

Ale když říkají lidi, že Pac je nejlepší rapper všech dob, tak tím myslí ne to, že je nejlepší rapper na světě, ale co chtěl říct lidem. Bylo to hluboké, bylo to věcné a pro mě byl daleko lepší lidská bytost. Tupac si hodně bral z Martina Luthera Kinga, Malcolma X, všech těch výborných řečníků.

Je to tak úžasné cítit ten smysl, tu hloubku, protože to sami chápete. Pac vám byl schopný úplně hnout žaludkem. Ten rozhodně se vám dostal pod kůži. Určitě víte, co tím myslím.


 

Shock G vzpomíná na to, jak měl husí kůži u soudu s Pacem

Vaše ctihodnosti, během tohoto soudního případu jste se ani jednou nepodíval jak na mě tak na mého právního zástupce, je zřejmé že tady nejste kvůli tomu, abyste pátral po pravdě. Nemá cenu vás žádat o mírnější trest, je mi jedno kolik let mi dáte, protože vidím že k nám nemáte žádnou úctu. Tento soud se mě vůbec netýká, není tady žádná spravedlivost a vy se mi stále nedokážete podívat do očí, řekl jsem si, že to nechám na vás, dejte mi tolik let, kolik chcete, já totiž nejsem ve vašich rukou, jsem v rukou Božích.

 

Překlad: DjBeton