Home Novinky Rapper „The Rated R“ z THUG LIFE – doživotí ve vězení – chcete s ním rozhovor?

Rapper „The Rated R“ z THUG LIFE – doživotí ve vězení – chcete s ním rozhovor?

AKTUALIZACE: 28.4.2021

TAK TOHLE BUDE SAKRA ZAJÍMAVÝ.!!! Zkontaktoval jsem rappera Rated R, bývalého člena THUG LIFE uskupení, kde byl společně i s Tupacem Shakurem

Bohužel je umístěn v Kalifornském vězení, za vraždu na doživotí. Muzeme ho znát hlavně z hitu BURY ME A G z alba THUG LIFE.

Ví o našem facebooku a stránce tupac-cz.cz. Máme mu poslat otázky a on na to odpoví, samozřejmě veškerá komunikace s ním je automaticky kontrolována věznicí.

Otázky mu pošlu zítra. Házejte je do komentáře. Výběru 5-6 těch zajímavých. Djbeton

 

Kdo je „The RATED R“ ?

The Rated R, vlastním jménem, se seznámil s Tupacem přes Treache z Naughty by Nature & Coolia v roce 1992.

Všichni se potkali v hotelovém pokoji Treache, Pac viděl talenty, kteří se tam potkali a chtěl aby založili nové rapové uskupení. Začali si říkat THUG LIFE.

V roce 1994 vydali album Thug Life Volume 1, které se stalo i multi-platinové. Turné měli ve 24 státech, společně tam byli Tupac a Thug Life, cestoval s nima i Coolio.

Po smrti Tupaca v roce 1996 si změnil přezdívku na „RUNNER“ a vytvořil nové rapové uskupení „Presidential“. V roce 2001 vydali album s názvem „The Real First Family“, na kterém hostovali i členové Outlawz.

 

Album „The Real First Family“ od Presidential

 

Tracklist alba „THE REAL FIRST FAMILY“ od Presidential, vydaného v roce 2001:

1 Presidential
2 Before Crack Came
3 Presidential F.A.T. Mix
4 Gimme/Change My Ways
5 Easy To Love
6 If I Could Sing
7 Lucy
8 My Cheese – Featuring – Jayo Felony, Supervision
9 R.I.P. 2-Pac – Featuring – Edi*, The Outlawz, Noble*
10 Do The Damn Thang
Featuring – Macadoshis
11 It’s All A Struggle
12 Get Yo Mind Right
13 One Style Outta Many
14 No Role Model / Life Ain’t Apollo

Macadosish, další člen Thug Life a jak se poprvé potkali s Tupacem a rapperem THE RATED R?

2paclegacynet: Vzpomeneš si, jak ses poprvé potkal s Tupacem?

Jo, na ten den nikdy nezapomenu. Pro mě to byl sen, který se stal. Bylo to překvapivé, protože já a můj kámoš Rated R jsme byli rapová grupa, ještě předtím, než jsme potkali Tupaca. Říkali jsme si „Double Jeopardy.“ Takhle jsme si říkali. Byli jsme hlavně v Los Agenels, hráli v několika klubech. Jezdili jsme taky s Cooliem.

A ten nás chtěl jednoho dne překvapit. Zrovna jsme jeli z nějaký stanice z rádia, někam do nějakýho obchodu v Hollywoodu. Říkal, že má pro nás překvapení. Vešli jsme někam do hotelu a najednou tam stál Treach z Naughty by Nature. To bylo super. Říkal, že nás chce poznat. Vzal nás do pokoje, objímal nás tam. Bylo to fakt super.

Vešli jsme tam, šli jsme do zadní části pokoje, seděly tam na posteli nějaké slečny, dali jsme si nějaký chlast, zahulili a najednou jsem se otočil a kdo tam nebyl. Ty vole. To byl Tupac. Byli jsme spolu v jedný místnosti. Bylo to něco neskutečného. Já byl tehdy mladej, který měl akorát jednu mikynu s kapucí. A najednou jsem byl v pokoji s Treachem, Tupacem a Cooliem. Bylo to něco. Pro mě to byl moment jak něco udělat, zazářit.

2paclegacynet.com: To byla ta chvíle, kdy jsi ho poprvé potkal?

Mac: Jo, tehdy. Všechno mělo svůj důvod. Bůh na nás seslal ten den světlo, když jsem mohl stát mezi těma borcema. Dali jsme si drink, hulení, bylo to něco. Treach pak šel pro nějaký CDčko, ve skutečnosti to nebylo CD, ale nějaká kazeta. Našel svoje vlastní album 19Naughty2. Byly tam nějaký instrumentálky na tom.

Zasunul to do kazety a my jsme začali dělat takovej menší hotelový freestyle. Stáli jsme v kruhu a jeli jsme. Vždyčky, když vyprávím tuhle historku, tak to říkám takhle, ale bez keců, byl jsem vždycky dobrej freestyler. Ten večer to vypadalo tak, že každý zasraný slovo, každej rým, všechno co jsem ze sebe dostal, tak to bylo něco. Prostě si to sedlo. To stejný to bylo u Rated R kámoše, tomu to taky šlo. A na konci toho všeho najednou se na mě podíval Treach a měl takový pohled: „kdo jsi kurva?“ A řekl mi, že chce pomoct s pár věcma, tak jsme si vyměnili čísla. Řekl svýmu kámošovi, co stál u dveří, aby mi dal nějaký trička Paca a svoje. Pak jsme šli pryč a celou tu dobu pořád mysleli na ten freestyle a to jak nám to šlo.

Vešli jsme do výtahu a můj kámoš Rated R mi ukázal co má v kapse. Měl tam nějaký papíry a taky číslo na Tupaca s poznámkou, že si mají zítra zavolat. Bylo to fakt něco šílenýho, Pac mu dal svoje číslo. Treach byl někdo, ale dostat číslo od Paca ohledně spolupráce, to bylo něco. Nechal si to číslo v kapse a hned druhej den jsme mu volali. Pozval nás tehdy do svýho domu.

V údolí za městem měl takový menší domek, jezdívali jsme tam občas si odpočinou, zhulit se. Řekl nám tam svoje plány o tom, že chce založit band, který se bude jmenovat THUG LIFE. A my dva jsme z toho byli v prdeli. Takhle rychle to šlo, potkali jsme se v pátek, v sobotu jsme šli ven a v neděli jsme relaxovali na jeho baráku. Jasně, že jsme souhlasili. Zrovna ten večer měl show v San Diegu, ptal se nás, jestli tam chceme jet. V pondělí jsme pak nahráli náš první track. Stalo se toho kurva moc za ty čtyři dny.

Songy, ve kterých se objevil rapper „The Rated R“:

Bury Me A G

Cradle To The Grave

Fake Ass Bitches (Original Version 2)

High Til I Die

How Long Will They Mourn Me

Is It Cool 2 Fuck

Shit Don’t Stop

Thugs Get Lonely Too

 

Video z youtube ze seriálu, rok 1997, vystupuje v čase 00:40 rapper „The Rated R“:

 

Překlad, interview: djbeton