Home Novinky Připravuje se seriál o vraždách Tupaca a Biggieho a kdo je bude hrát?

Připravuje se seriál o vraždách Tupaca a Biggieho a kdo je bude hrát?

ENGLISH VERSION OF ARTICLE

ENGLISH VERSION OF ARTICLE

Bylo natočen spousty dokumentů a speciálů o vraždách Tupaca Shakura a Notoriouse BIG. Možna tyto vraždy zůstanou navždy nevyřešené. Na trhu se však objeví nová televizní show, která ukáže divákům další názorný obraz těchto nevyřešených vražd.


Společnost USA Network zakoupila práva na pilotní díl série nazvané UNSOLVED (Nevyřešené), která se ponoří do vyšetřování vražd Paca a Biggieho. Režisér výborného seriálu Lid vs. OJ.Simpson, který jste mohli vidět i s CZ titulky v českých a slovenských končinách pomůže se scénářem Kyle Longovi. Navíc jim svou „konzultací“ vypomůže detektiv Los Angeleské policie Greg Kading, který je autorem knihy Murder Rap: Untold Story of Biggie a Tupac. Zatím se neví, kdy se objeví show v televizi, nebo zdali se objeví více dílů této slibné série. Určitě to nebude nic levného, když společnost zakoupila do seriálu i několik skladeb Tupaca. Uvidíme.


Aktualizace z novějšího článku:
Premiéra seriálu s názvem „UNSOLVED“ má mít premiéru zkraje dalšího roku, tedy roku 2018. Má sledovat příběh „dvou hlavních policejních vyšetřovatelů“, kteří se pokusí rozlousknout vraždy Tupaca a Biggieho. Celé to bude mít na starosti i Greg Kading, detektiv LAPD poliie, o kterém jsme již psali, který vedl ve skutečnosti několik skupin agentů policie, aby mohl objasnit tyto vraždy.

Grega Kadinga bude hrát výborný herec Josh Duhamel, dále se v seriálu objeví Jimmi Simpson a Bokeem Woodbine o které jsme vám na našich stránkách přeložili menší rozhovor, ti budou hrát Russella Poolea a Daryna Dupreeho, policejní detektivy, kteří měli ve skutečnosti na starosti část vyšetřování.

V jakých filmech se objevili herci z tohoto připravovaného seriálu:

Josh Duhamel – Obraz Doriana Greye, Rande s celebritou, Transformers, Transformers: Pomsta poražených a Transformers 3, To nejsi Ty.


Jimmi Simpson – Zodiac, Útok na Bílý dům, Abraham Lincoln: Lovec upírů a zejména oba luxusní seriály – House of Cards a Westworld.
Bokeem Woodbine – SpiderMan: Homecoming, Riddick, Total Recall, Ray, Doživotí a taky ve videoklipu Tupaca I Aint Mad At Cha (najdete video-překlad v našem archivu)
Budeme informovat o novinkách tohoto očekávaného seriálu. Možná se vrhneme i na překlad, jakmile se objeví pilotní díl. Zatím je to ve hvězdách.

19.8.2017 – DjBeton přeložil