Home Interview - slavní vypráví o Pacovi Přeložené interview z natáčení filmu Gang Related z roku 1997 – Tupac Shakur / Jim Belushi / Dennis Quaid – czech subtitles

Přeložené interview z natáčení filmu Gang Related z roku 1997 – Tupac Shakur / Jim Belushi / Dennis Quaid – czech subtitles

O čem je film Gang Related z roku 1997 ? (csfd.cz)

Tupac Shakur (ve své poslední a nejlepší roli) a James Belushi hrají v tomto vzrušujícím akčním thrilleru dva zkorumpované policejní detektivy zapletené do nebezpečné sítě podvodů. Detektivové Divinci a Rodriguez praktikují v ulicích svou vlastní, krvavou verzi zákona: dohodnou obchod s drogami, sami shrábnou peníze a dealery zabijí. Tato lukrativní „bokovka“ jim bez jakýchkoli problémů již několik měsíců skvěle vynáší. Když však zjistí, že jejich poslední obětí byl maskovaný policista z protidrogového oddělení, jsou donuceni rychle vymyslet způsob, jak si zachránit holé životy.Jejich „geniální“ plán se však brzy začíná hroutit a Divinci a Rodriguez jsou vtaženi do stále zběsileji se roztáčející spirály podezření, zrady a vražd, ve které nemohou nikomu věřit … dokonce ani sobě navzájem.

 

Přeložený rozhovor z youtube kanálu.

O čem se dozvíte? Jakou postavu hraje Tupac? Jim Belushi? Dennis Quaid?

České titulky. Délka 7:43 min.

 

 

V říjnu 2019 vyšel na webu cannatechtoday.com rozhovor s Jimem Belushim, zde je částečný „překlad“ pouze otázek ohledně Tupaca.

Rád vzpomínám na práci s Tupacem ve filmu Gang Related. Miloval jsem tu postavu, bylo super hrát zloducha. Super na tom, že když hrajete „bad guy“, tak oni si myslí, že nejsou ti špatní. Opravdu věří tomu, že dělají všechno správně. Tupac byl pan herec, jeden z mých nejolíbenějších kolegů ve filmové branži. Chodil na uměleckou školu, byl to pan herec a pan rapper. Hodně jsme si povídali o hudbě. Dokonce jsem mu pouštěl během natáčení hodně písně od Franka Sinatry, byl z toho úplně paf. Moc o Franku Sinatrovi do té doby nevěděl.

Dokonce jsme i napsali rapový song s názvem „Fly Me To The Moon“, ale ten nakonec nikdy nevyšel. „Bylo to melodické, ale nikdy se to nedostalo na povrch. Slyšeli jsme to jen my dva.

Natáčení s ním bylo super, nikdy jsme se před natočením scény o tom nebavili, jak to budeme natáčet, kde kdo bude stát. Byl to borec v tom, že prostě přišel na plac a začal natáčet. Jen čekal až režisér Jim Kouf zaječí „akce“ a hned se jelo.

Byl to profesionál, vždy chodil všude včas, svůj text si pamatoval nazpaměť. Byl slušný, byl to gentleman. Jen deset dní po skončení natáčení zemřel, naprosto mi to zlomilo srdce.

Byl na cestě k tomu, aby se stal lepším hercem. Myslím, že teď by byl z něho neskutečný herec. Určitě by i získal nějakou cenu za herectví.

 

Odkaz na film s CZ titulky online ke shlédnutí: ODKAZ ZDE

 

překlad, úprava: DjBeton