Home Novinky Keefe-D má rakovinu a prozradil, kdo zabil 2Paca

Keefe-D má rakovinu a prozradil, kdo zabil 2Paca

Keefe D se přiznává, že byl zapojen do vraždy Tupaca. Důvod? Zjistili mu rakovinu.

Spousty časopisů a článků bylo vydáno během 20-ti let. Všechny tyto články měly jediný nadpis. Kdo zabil Tupaca? Duane Keith Davis, lépe známý jako Keefe D v červnu roku 2018 prozradil něco z noci 6.9.1996 v Las Vegas.

Kdo viděl seriál UNSOLVED, na který jsem osobně dělal titulky, tak si udělá svůj názor.

V květnu roku 2018 byla vysílána epizoda, kde vidíme Davise (Keefe-D) jako svědka vraždy Tupaca.

„Comptonský nájemný vrah“ Keefe D má rakovinu, ta mu prý dovoluje mít imunitu proti stíhání, proto až po 20-ti letech prozradil, co se opravdu dělo.

Davis vysvětluje, že seděl na předním sedadle vedle řidiče, vedle Terence Browna, zatímco vzadu seděl DeAndre Smith a Davisův bratranec Orlando Anderson, všichni členové byli součástí gangu Southside Crips.

Orlando Anderson? Ano, ten Orlando Anderson, který ukradl řetěz kámošovi od Snoopa a Tupac ho potom domlátil spolu se Suge Knightem.

Čtyři členové gangu měli namířeno do „Club 662“, který vlastnil v Las Vegas samotný Suge Knight. Chtěli tam najít Tupaca za to, že zmlátil pár hodin zpátky Orlanda v hotelu MGM.  Potom, co se Pac neukázal, opustili všichni klub a jeli do centra Las Vegas.

Najednou  viděli BMW černé barvy jak jede zrovna směrem ke klubu. Jak ho poznali? To auto šlo slyšet asi 200 metrů od nich, z reproduktorů duněly songy Tupaca.

Davis říká, že jeho kámoš z auta zaječel na Tupaca: „Hej, kámoš tě dostane.“ „Když jsme vedle nich zastavili na křižovatce, seděl jsem na předním sedadle.“

Davis potvrdil, že výstřely šly ze zadního sedadla, ale neprozradil jméno střelce. A to z důvodu kodexu ulice. Šlo to ze zadního sedadla.“

ODKAZ NA VIDEO – SHOOTING TUPAC

Davis prý nehodlá prozradit, ani naznačit kdo stojí za vraždou Tupaca, během dřívějších výslechů pro policii ale uvedl, že Tupaca postřelil Orlando Anderson.

 

Překlad, úprava: DjBeton