Home Novinky Kdo zabil Tupaca? Na zakázku? Kamarádi? Vláda? – PODROBNÁ TEORIE (autor: djbeton)

Kdo zabil Tupaca? Na zakázku? Kamarádi? Vláda? – PODROBNÁ TEORIE (autor: djbeton)

Kdo zabil Tupaca? Na zakázku? Kamarádi? Vláda? – TEORIE

KDO ZABIL TUPACA?

Toto je moje teorie o atentátu na Tupaca.

2Pac byl jeden z nejprodávanějších hudebních umělců. Prodal přes 75 miliónů alb po celém světě, vynikal jako herec, hrál v několika filmech a podařilo se mu dostat až na samý vrchol postavení v rapové komunitě.

Tento názor a článek naznačuje, že Tupaca zabil Suge Knight. Jedná se pouze o teorii, která nemá žádné právní důsledky.

V následujícím textu vám ukážu nějaké fakta, které vám možná napoví o pravdivosti autorovy teorie.

2PAC a historie, kterou napsal SUGE KNIGHT

Tupac podepsal s labelem Interscope Records smlouvu, bylo to v roce 1991, tam zůstal až do roku 1995. V tomto časovém období se 2Pac zapojil do mnoha sporů, label ho nechal stále pod jejím vedením, protože věděla, že všechny tyto problémy a spory dokážou prodat více nahrávek.

Vypláceli mu šeky a 2Pac byl nadšenej, ale když byl obviněn z údajného znásilnění ženy v hotelovém pokoji, jejich vztah se rapidně zhoršil. Dostalo se mu široké negativní publicity, byl poslán do vězení s maximální ostrahou až na 4 roky. Interscope Records to naštvalo a zrušilo mu smlouvu.

 

ZATÍMCO BYL VE VĚZENÍ, 2PAC SE DÍVAL DO VELKÉ BUDOUCNOSTI.

Necelý rok byl Tupac ve vězení, jeho finanční situace se zhoršila, jeho nepřátelé se snažili, aby ho dokázali zesměšnit a zničit jeho „image“, zatímco on přemýšlel a vysedával ve vězení. Právě tehdy se k němu dostal Suge Knight. V té době byl Suge Knight majitelem nově vytvořeného labelu Death Row Records, chtěl založit novou společnost, která by byla silná, a potřeboval do hlavní role vojáka, který se nebojí promluvit. Hledal talentovaného a osvědčeného rappera, který bude propagovat „Death Row“. Suge Knight věděl jedno, že 2pac je pro tuto roli ten pravý.

SUGE SE VIDĚL JAKO BOHATÝ MAJITEL DEATH ROW RECORDS

Věděl, že 2pac je vězení a je v nepříjemné situaci, bez nabídek na stole. Věděl i o tom, že 2pacovi by mohl zaplatit kauci 1.4 miliony dolarů a dokázal by mu vydělat 10x a možná i 20x více. Zatímco byl Tupac ve vězení, Suge mu nabídl podepsání smlouvy, sliboval mu bohatství, slávu a především svobodu.

Tupac souhlasil a podepsal smlouvu, i přesto že byl pořád ve vězení. Neměl co ztratit.

 

TUPAC SHAKUR A DEATH ROW RECORDS – cesta do pekel?

V době propuštění byl 2Pac plný hněvu a zuřivosti ke svým nepřátelům. Potřeboval to ze sebe dostat ven. Rozhodl se pomstít. Chtěl znovu obnovit svou základnu fanoušků a opravit škody, které mu způsobily negativní články v novinách a pobyt ve vězení. 2pac byl v době, kdy vyšel z basy neuvěřitelně produktivní. Zaměřil se pouze na tvoru rapu. Byl schopen produkovat neskutečné množství skladeb ve velmi rychlém tempu, dělal i tři tracky denně. Za pár týdnů vydal „ALL EYEZ ON ME“, první rapové dvoj-album v historii rapu, které se nakonec stalo multi-platinové. Tupac vydělával Sugeovi spoustu peněz. Kromě toho všude propagoval Death Row, na krku měl řetěz s logem Death Row. Vztah mezi nimi se dostal do plusu, stali se tak přáteli, sice jen v oblasti peněz a slávy a trávily spolu dost času.

BUDOUCNOST TUPACA SHAKURA

Pac se zapojoval do mnoha charit. Organizoval charitativní akce, kde Death Row rozdávali jídlo a oblečení lidem, kteří to nejvíce potřebovali. Přemýšlel i o tom, že by vstoupil do politiky. V několika rozhovorech přiznal jeho velký sen. Suge Knight neměl rád takovéto velké cíle Tupaca. Souhlasil s charitou, protože Tupac ho dokázal přesvědčit, že by bylo dobré ukázat i dobrou stránku Death Row, že i oni dokážou pomoci jejich komunitě. Suge dlužil 2Pacovi přes 60 miliónů dolarů a to z licenčních poplatků, neustále odkládal jejich vyplacení. Neustále se vymlouval a něco sliboval, jen aby dokázal, že nelže a že zaplatí Pacovi všechny peníze mu koupil nové auto, jako důkaz toho, že si ho cení v miliónovém labelu Death Row. K čemu mu to bylo?

 

TUPAC ALE NĚCO VĚDĚL

Tupac pochopil, že jeho vztah se Sugeem se nakonec zhroutí, protože měli mezi sebou finanční neshody. Jako vlastní rozhodnutí se rozhodl vytvořit svůj vlastní label Makaveli Records, prostřednictvím kterého vydává a distribuuje své nahrávky nově vzniklé rapové kapely s názvem „The Outlawz“.

Když Tupac založil vlastní label, Suge hned pochopil, že Makaveli Records bude jeho velikým konkurentem a může být úspěšnější než Death Row. Bál se toho, že značka 2Pac se může stát hlavním konkurentem západního pobřeží. Tupac chtěl ukrást spoustu rapových umělcu, chtěl své peníze zpět a byl považován za potencionální hrozbu finanční nestability Death Records. Suge Knight ho musel nějak zastavit.

PLÁNOVÁNÍ VRAŽDY TUPACA

Suge Knight měl ve své hlavě to, že 2pac je velkou hrozbou pro jeho label, napadlo ho, že ho odstraní. Musel by ze své kapsy vytáhnout přes 60 miliónů a nemyslím si, že by to udělal rád. Jediným způsobem, jak se vypořádat s touto situací bylo zavraždit Tupaca Shakura.

Věděl, že kolem 2Paca je spousta kontroverzí.

Tupac měl intenzivní „beef“ mezi ním a Biggie Smallsem, dobře známým rapperem z New Yorku. Shakur byl nenáviděn policií a měl spoustu problémy s úřady a politiky. Suge Knight si myslel, že kdyby zavraždil 2Paca, byl by posledním člověkem, který by byl podezřelý z vraždy  Tupaca. Je pravděpodobné, že všechny ostatní teorie by zůstaly pouze teoriemi a spekulacemi, zatímco pravda  by zůstala skryta ve tmě.

 

SUGE KNIGHT – VLIV A SPOJENÍ S PODSVĚTÍM

Suge Knight byl člověk s rozsáhlou sítí spolupracovníků a kumpánů. Vyrůstal ve čtvrti Compton, kde měli navrch gang Bloods, nadále pokračoval všem v kázání, že je s nimi spojen tím, že nosil výhradně červené obleky a jiné oblečení.

Suge Knight spolupracoval i s policií. Pokračoval v nabírání policistů jako své osobní ochranky celému Death Row. Koneckonců, jeho spojení s vraždou Tupaca nebude tak těžké, čtěte dále.

 

DEN VRAŽDY

7.září 1996 se konal boxerský zápas mezi Mike Tysonem a Bruce Seldonem, v Las Vegas Nevadě. Vzhledem k tomu, že Suge věděl, že Mike Tyson a Pac jsou blízcí přátelé, navrh, aby jeli do Las Vegas a osobně podpořili Tysona. Po konci zápasu navrhl Suge, aby jeli do Club 662, kde měl vystoupit i 2pac. Z neznámých důvodů se Tupac zdráhal jet do Vegas, ale nakonec souhlasil. Den před postřelením bylo řečeno osobním strážcům Tupaca, že nesmí mít u sebe zbraně, během doby kdy budou chránit Paca v Las Vegas. Byli o to požádáni i šéfem ochranky. Žádné další rozkazy jim nebyly dány.

Tupac a Suge šli na boxerský zápas, Tycon zvítězil po pár minutách. V okamžiku, kdy opouštěli MGM Grand, viděl Tupac osobu, která údajně ukradla řetěz jednomu z jeho doprovodu. Když se Tupac a jeho kámoši dostali k tomu člověku, hodili do na zem a začali do něho kopat a mlátit ho. Ten člověk se jmenoval Orlando Anderson a byl údajně členem gangu Clubs.

Mám teorii o tom, že Suge záměrně nastražil tohoto člověka, pokud by se něco stalo Pacovi, tento incident by mohl fungovat jako jeho krytí.

GANGY

Crips a Bloods jsou gangy, které vznikly na Západním pobřeží, které jsou proslulé filozofií pomsty, oko za oko, zub za zub. Pokud by někdo zabil 2Paca, každý by si myslel, že to bylo důsledkem jeho chování v MGM Grand hotelu.

Po tomto incidentu se Tupac a jeho doprovod vrátili do hotelu, kde si oblíkli jiné oblečení a jeli do „Club 662.“ Pacova přítelkyně, Kidada Jones chtěla jet s ním, ale Pac jí přesvědčil, aby zůstala na pokoji. Nikdo neví proč. Tupac měl vždy na sobě neprůstřelnou vestu, ale ten večer ji neměl na sobě.

Co se stalo potom, víte, bílý Cadillac na křižovatce, několik výstřelů a sen se rozplynul. Sen velkého člověka, Tupaca Shakura

 

CO SE STALO POTOM, BYLO NAPROSTO ŠÍLENÉ

Hned po střelbě, Suge se vydal na druhou stranu města, kde srazil pouliční lampu. Suge Night říkal, že byl v bezvědomí a nemohl sundat svou nohu z plynu.

Moje teorie je taková, že Knight odjel daleko s autem, jen aby se ujistil, že Tupacovi nemůžou pomoct jeho kámoši a ochranka, čím zvýšil pravděpodobnost jeho smrti.

V rozhovoru poté Suge řekl, že byl zasažen do hlavy. Vyšetřování ukázalo, že byl pouze škrábnut na hlavě kulkou, která mířila na Paca. Nikde, na žádné fotce, v žádném interview nejde vidět, že by Suge měl jizvu na hlavě, nebo něco zalepeného. Můžete najít spoustu videí, které poskytl týden i měsíc po střelbě v Las Vegas!

Nikde nic!

Suge potom vypustil informaci, hned po střelbě, že měl s Pacem krátký rozhovor v nemocnici a že prý se údajně smířili a vymysleli další plán do budoucna. Nicméně, nemocniční záznamy naznačují, že Tupac byl celou dobu v nemocnici v bezvědomí, když ho zkoumali doktoři a jiní členové nemocnice. Nemyslím si, že by dokázal komunikovat s člověkem, který byl v bezvědomí. Suge Knight jasně lže!!!

 

ZÁVĚR JE JAKÝ?

Myslím si, že Suge Knight zabil Tupaca jen kvůli penězům. To je můj názor, jaký je ten Váš?

 

Článek vytvořil: DjBeton

www.tupac-cz.cz