Home Zajímavosti Jaký byl Tupac ve vztahu, jak chápal přátelství a jakými lidmi se rád obklopoval? Další zajímavý překlad.

Jaký byl Tupac ve vztahu, jak chápal přátelství a jakými lidmi se rád obklopoval? Další zajímavý překlad.

Jaký byl Tupac ve vztahu, jak chápal přátelství a jakými se rád obklopoval? Další zajímavý překlad.

Jeho touha po harmonickém vztahu a okolnímu prostředí je tak silná, že se vyhýbá jakékoliv osobní konfrontaci či výrazu naštvaného, nepřijemného člověka. Je to idealista, který by rád namaloval svět ve všech možných pastelových barvách a žil pořád se všemi v míru a v harmonii. Je schopný vidět různé podobnosti a být za jedno s lidmi, kteří jsou od něj úplně odlišní. Dokáže rovněž přátelsky jednat s mnoha různymi typy lidí. Je ohleduplný a pozorný přítel, má užasný talent na vnímání pocitů druhých lidí, přijímat je a cenit si jich. Tupac je dost často uvnitř v sebe v rozepři, je občas dost nerozhodný, ostatní lidi by nenapadlo že to bude zrovna u člověka, který má tak bezchybnou povahu.

Má soucitnou vlastnost instinktivně oslovovat lidi a nabízet jim vlastní pomoc. Má v sobě silně zakořeněnou vlastnost se neustále zlepšovat, nebo rovněž „získávat“ životy jiných lidí, což může být někdy nepříjemné zrovna pro člověka, který nechce být nijak změněn zrovna tímto způsobem. Náklonnost a starost o druhé lidi  je vždy vyjádřena konkrétním činem, který je hodně spontánní.

Většinou je hodně veselý a optimistický, má úžasný vliv na zlepšení nálady lidí kolem něho. Má rád a často potřebuje lidi, zejména takové jako je on sám. Má velice široký okruh přátel, kteří jsou pro něj něco jako rodina. Pro jeho emocionální pohodu jsou pro něj nezbytné tyto věci – sranda, společenské akce a zejména přátelství.

Má tendenci obklopovat se lidmi, kteří jsou laskaví, citliví a umělecky nebo duchovně naklonění, mají silný prvek vzájemného soucitu a pochopení pro jeho osobní vztahy. Pro Tupaca je snadné se naladit psychicky do nálady ostatních lidí. Toto tzv. telepatické spojení sdíli s matkou, sestrami a obzvláště i kamarádkami.

Jeho emoce jsou velmi intenzivní, ale často utajené. Je jako sopka, v první minutě je tichý, klidný a v další chvíli exploduje ohromnou silou a nečekanou zuřivostí. Intenzita jeho reakce je i pro něj často překvapením. Je neskutečně zapálený a emotivní na věcech, na kterých mu záleží. Jeho pocity můžou být občas natolik přesvědčivé, že někdy dělá věci proti svému uvážení a rozumu. Svým způsobem může být občas hodně manipulativní. Jeho osobní vztahy jsou velmi emotivní, vášnivé a často bouřlivé a bolestivé.

Tupac Shakur má tendenci být emotivně plachý (potlačen), když je s ostatními lidmi a proto se může občas jevit jako „povznesený“ nad některými věcmi. Ačkoliv se někdy může cítit osamocen, má tendenci utíkat před davy lidí a vzbuzuje v ostatních dojem, že nutně potřebuje ochrannou ruku.

Má zabudovaný instinkt rozumět ostatním lidem a je pro ně ve společnosti i velice sympatický. Vztahy jsou pro Tupaca hodně důležité, pravděpodobně cítí i s mnohými jeho přáteli velice silné vnitřní pouto.


Ve vztahu hledá přátelství a společnost někoho, kdo miluje srandu, hravý a otevřený novým dobrodružstvím a zážitkům. Rád hodně cestuje, potkává a poznává nové lidi. Zajímá ho prostředí, které je odlišné od jeho vlastního prostředí. Svou partnerku podporuje v přebírání rizika a vytváření pro něj pozitivní změny. Rovněž chce od partnerky, aby podporovala jeho vlastní touhy a sny. Je pro něj důležité mít „duševní“ vztah se svým partnerem, je to pro něj důležitější než fyzické aspekty. Není nijak zvlášť citlivý a jeho vztah k partnerovi může někdy vypadat jako ležérní, ne tolik vážný nebo ne moc romantický.

Je velmi pohledný člověk, laskavý a milující přítel. Zná hodně lidé, kteří ho milují a váží si ho jako člověka. Občas dává přednost jiným lidem, než sobě samému. Cítí se prázdný bez jakékoliv zvláštní osoby, která s ním nesdílí lásku a něhu. Vztah založený na důvěře a lásce je pro něj velice důležitý.

V boji je tzv. vyjednávač (smírce) – ten, kdo řídí, sympatizuje a dělá ústupky jiným lidem. Jeho kouzlo a ochota pomáhat lidem je pro ostatní velice oblíbené.

Od druhých potřebuje hodně emocí a romantických podnětů, nedokáže mít jen jednoho kamaráda nebo jednu lásku. Má rád různorodst, vzrušení, spontánnost a svobodu. Má tendenci obklopovat se neobvyklými, kreativními, netradičními lidmi, kteří dokáží uspokokojit jeho život. Hudba a tanec hrají v jeho životě obrovskou roli.

Překlad: DjBeton