Home Zajímavosti Jaké měl Tupac vlastnosti, jaká byl osobnost a jaké měl schopnosti?

Jaké měl Tupac vlastnosti, jaká byl osobnost a jaké měl schopnosti?

Mentální schopnosti, Tupac jako osobnost, jeho plusové vlastnosti – jaký byl Tupac? Astrologové se podívali na jeho den narození, měsíc, rok, místo. Čtěte.

Upřímný, objektivní a realistický, je nezaujatý na přehnané nároky nebo sliby. Z každého tvrzení jakékoliv osoby vyžaduje pravdivý pohled na skutečnost, kterou od daného člověka zaslechne. Jeho přirozená skeptičnost často hraničí s cynismem. K problémům přistupuje s jasným a racionálním myšlením, uprostřed kritických a těžkých situací si udržuje svou vyrovnanost a objektivitu.

Každý, kdo si k němu přijde pro radu ví, že od něj získá neemocionální a nezaujaté pochopení jejich současné situace. Tupac je jak dobrým rozhodčím, tak i dobrým soudcem. Je svědomitý, zásadový a disciplinovaný ve svém myšlení. Má úžasné nadání jak pro byznys, organizaci a řízení čehokoliv. Je rovněž dobrý stratég. Neustále plánuje své budoucí jednání a trpělivě sleduje cestu k jeho eventuálnímu úspěchu. Je vážně založený a svědomitý, když má čas na sebe, baví jej přemýšlet a číst.

Tupaca fascinuje jak tajemno, tak i neznámé a nepoznané věci. Rád prošetřuje mimořádné záležitosti, které jsou buď pro něj skryté, nebo úplně tabu. Shakur potřebuje vědět, co se děje přímo v zákulisí.  Je velice zvědavý a bystrý v ekonomické, politické a sociální síle. Rovněž v otázce velkého byznysu, motivuje a žene ho hlavně sociální záležitosti.

Nejeví nijak velký zájem o osoby, které jsou dosti odtažité, nebo příliš technicky založené.  Člověk pro něj musí být individuální, musí z něho vyzařovat lidskost, takový člověk Tupaca dokáže hodně zaujmout. Jeho zájmy se točí zejména kolem lidí a jejich vnitřní motivace, pocitů, osobního života a zkušeností. Má v sobě talent posluchače, který dokáže desítky hodin mluvit o životech druhých lidí, o jejich vztazích, snech a touhách. Tedy věcech, které jsou i pro něj významné. Shakur má v sobě také úžasné schopnosti spisovatele, novináře tak i autora životopisů.

Obrovsky se zajímá o věci, které se staly v minulosti. Věcí, které se týkají osobní historie (dětství a ranných rodiných zážitků, rodokmenu, atd.) nebo rodinného původu a společnosti (archeologie, mytologie, historie, atd.)

Občas přemýšlí hodně nostalgicky a rád poslouchá od druhých jejich životní příběhy a diskutuje o jeho zážitcích a pocitech. Rád čte různé životopisy lidí a paměti, sám si nejspíše vede svůj vlastní notýsek, nebo deník. Má rovněž schopnost být výborným veřejným mluvčím.

Nikdy není spokojen se svou „jmenovitou hodnotu“ ve společnosti, čehokoliv. Téměř vždy se snaží zkoumat věci pod jejím povrchem, aby poznal přičiny a skryté motivy, které dokáže jen stěží odhalit. Je velmi nedůvěřivý, dokonce i paranoidní, často se i straní lidí. Jeho mysl je hodně bystrá, má nadání zkoukat věci do nejmenšího detailu. Nadšeně se zajímá o hlubší aspekty lidské psychicky, vnitřní motivace a skrytých záměrů lidské duše.

Rád pozoruje cokoliv tajemného, skrytého, nebo záhadného. Je rovněž silným a přesvědčivým řečníkem a spisovatelem.
Má v sobě úžasné nadání ovlivňovat myšlení druhých lidí pouhým přesvědčením, nebo svým názorem.

Má hodně milou povahu a rád se stýká a poznává nové lidi. Rád se obklopuje hezkými věcmi a rád se baví s ostatními o jeho názorech o vztahu muže a ženy, jakožto i názoru na krásu, módu a vlastně celé umění.

Jeho myšlenky mají tendenci uměleckého nadání. Rád poznává spoustu umění, bere to sám jako koníček. V milostných vztazích je chápavý k partnerce. Rád vyhledává její náklonnost a snaží se číst její přání a sny pouhým pohledem na ženu.

Překlad: DjBeton