Home Interview - slavní vypráví o Pacovi Angie Martinez a její vydaný rozhovor s Pacem až v roce 2010. Proč?

Angie Martinez a její vydaný rozhovor s Pacem až v roce 2010. Proč?

Přeloženo v roce 2011

Toto je část interview, které bylo uveřejněno Angie Martinez v roce 2010. V den kdy měl Tupac slavit 39.narozeniny. Důvod proč toto interview nebylo uveřejněno dříve bylo podle slov Angie, že toto interview je dle jejich slov velice osobní. Očekávejte překlad další části již BRZY.

2Pac – Snažím se být voják. Stejně tak jako rádio KRS ONE si samo o sobě říká, že je Bůh. Já ale sám sebe nenazývám Bohem. Jen to dělám tak, jak si myslím že by měl hip-hop směřovat. Každý to dělá tak, jak umí a jak myslí, že by měl být hip-hop v budoucnu vypadat… podle mě by ale hip-hop měl být více o penězích, bláznivějším zvuku, jiný beatech, prostě VÍCE O PENĚZÍCH. Protože kdybychom dokázali vydělat více peněz, mohli bychom ty peníze zainvestovat do komunity, ze které většina hip-hopových umělců pochází, kde se narodili.

Angie Martinez – To je pozitivní věc.

2Pac – Tím, že se do toho pustí více umělců, mohli bychom tu věc dostat do více kaváren, klubů a udělat  více vystoupení, větší počet show. Vždyť tohle děláme už od nějakých 70.tých let. Víte, co tím myslím? Pojďme prostě jen získat více peněz, získat více budov, více komunitních center. Ale tohle nejde udělat bez peněz.

Angie Martinez – Dobře… ale myslíte, že to bude znamenat i „boom“ ve vašem byznysu? Ten „boom“ taky může skončit, myslíte že všichni to budou dělat šťastně až do smrti? Pochopte ale, když někdo na vás zaútočí, a vy mu to vrátíte a on zas na vás zaútočí, a pak…

(poznámka: Angie naštvala Tupaca, nedal jí ani prostor dokončit větu!)

2Pac – To je ten důvod proč já neútočím! Myslíte, že půjdu proti těm niggům? Ne, to rozhodně ne, nezaútočím na ně.

Angie Martinez – Ale já myslela, že řeknete, že …

2Pac – (opravdu naštvaný) Myslíte, že mě uvidíte jak naběhnu na Bad Boy se zbraní? Vypadá to snad tak, že chci udělat nálet na ty niggy? Ne, mě osobně je to totálně u prdele, jestli mě ten někdo nedokáže pochopit, že jsem voják.

Angie Martinez – Ale má to vliv i na ostatní lidi, a to je problém.

2Pac – (skoro křičí) Ti lidi potřebují vědět, že život je děvka!

Angie Martinez – (směje se)

2Pac – Občas je dobrý říct, že život je děvka a víte co vlastně? Dokáže se to i posrat. A co si mysleli, že budou chtít vydělat pár milionů a všechno to bude bez problému? Pokud chce být člověk součástí rapu, musí se za to mlátit, bojovat za tu věc, stejně tak jak to musel udělat já. Musel jsem zchytat několik kulek a musel jsem jít do basy, chodit k soudu a poslouchat tam ty kecy těch lidí. Hodili na mě žalobu a musel jsem za to zaplatit dost miliónů. Pokud je to ale nějakému zkurvysynovi nepříjemný, to že chci prostě něco dělat, tak mě osobně je to popravdě u prdele.

Překlad: DjBeton