Home Překlady dokumentů a filmů 40-minutový dokument o Suge Knightovi – Tváří v tvář Knightovi – CZ DABING ONLINE

40-minutový dokument o Suge Knightovi – Tváří v tvář Knightovi – CZ DABING ONLINE

Společnost National Geographic, který mapuje životy pěti nechvalně slavných osobností jako jsou například, Vladimír Putin, Sadám Husein, Arnold Shwarzenegger, Pablo Escobar, a Suge Knight. Prostřednictvím tohoto dokumetu a zpovědi nejbližších, rodinných příslušníků jste měli možnost nahlédnout do soukromého života a odhalit zajímavá fakta o temných zákoutích těchto osobností.

My vám díky dílu o Shuge Knightovi přinášíme pár zajímavých faktů a zpovědí o praktikách hip hopového průmyslu 80. a 90. let. Poznejte díky tomu zajímavá fakta, které jsme ani my nevěděli. Navíc přikládáme samotný dokumentární snímek Tváří v Tvář Suge Knight.

Solar Records bylo nejúspěšnější hip hopové vydavatelství 80′ let.

The D.O.C. byl jeden z nejlepších textařů své doby. Byl dokonce i Ghostwriterem pro N.W.A., ale jeho smlouva s Ruthless Records byla navržena tak, že D.O.C. nebyl za svou práci zaplacen.„Deskám jsem věnoval hodně času a námahy. Nic jsem za to nedostal. Suge mě pořád otravoval ať za ním přinesu smlouvy a že se na to podíváme. Pak v nich odhalil všechny ti díry a špinavosti. Vzal jsem to za Dreem a řekl jsem mu. Jestli to dělají mě, tak to možná dělají i tobě. Dree to zaujalo a tak jsme začali mluvit o tom, že založíme vlastní vydavatelství, aby jsme mohli konečně začít těžit z vlastní tvrdé práce.“ (The D.O.C.)

 

40-minutový dokument o Suge Knightovi – Tváří v tvář Knightovi – CZ DABING ONLINE


„Suge měl vždycky u mě v domě schované svoje zbraně. Velké automatické pušky a Thomsony, malé Desert Eagle a pětačtyřicítky Magnum. Prostě to k němu patřilo. (The D.O.C.)

Vanila Ice v 19 letech prodal ceklově 160 miliónu kusu své druhé studiové desky „To The Extreme“, hlavně díky kultovnímu hitu „Ice Baby“. Po měsíci jej navštívil Suge Knight v hotelovém pokoji spolu se svými po zuby ozbrojenými gorilami a donutil pod nepřímou výhrůžkou smrti Vanilu podepsat 300 stránkový dokument, který zajištoval dodatečná práva Sugeho na album „To The Extreme“.

„Byl jsem hodně mladý a radši jsem neodporoval. Pak jsem o tom přemýšlel a došlo mi, že Sugovi šlo pouze o peníze. Potom se objevili desky jako The Chronic a 2Pac. Věděl jsem, že je financovali z mojí desky. Jsem rád, že jsem mohl do nich takhle investovat. I když se mi z toho nic nevrátilo. Ale mohu konstatovat, že jsem investoval do toho nejlepšího hip hopu v historii. Uvědomil jsem si, že to je cena za to, že patřím ke špičce v rapovém průmyslu.“ (Vanila Ice)

„Bylo to jako na divokém západě. Všude byly zbraně. My jsme měli zbraně a oni taky. Sektretářky měli zbraně. V rozích stály brokovnice. Měli jsme UZIny, bylo to šílené.“ (Gary Ballen/ bývalý manažér N.W.A.)

Tupac patřil pod Interscope records, ale společnost v té době nevěděla co sním má dělat. Tak zavolali Sugovi jestli si ho nechce vzít pod sebe. Nabídli mu na Tupaca všechna autorská práva zdarma. Interscope se tak vzdala práv na jednoho z nejlepších hudebních umělců všech dob. V té době byl však Tupac odsouzen za znásilnění. Suge jej navštívil ve vězení a dal Tupacovi nabídku. „Můžeme zařídit aby tě propustili z vězení. Zaplatíme ti kauci. Podepíšeš s námi smlouvu a přejdeš k Death Row“.

„Všichni mluví o valce mezi východím a západním pobřežím. Jsou jako Židé. Říkají to jen pro to, aby dělali zmatky. Myslí si, že bitva mezi východím a západním pobřeží je jako hra. Není to žádná hra. Kdyby to byly šachy, už před třemi lety bychom řvali “ Šach Mat.“ (Tupac v rozhovoru pro MTV Music Awards)

A od té doby začali spolu dělat muziku.

Zdroj: boompap.cz 

Vložil: DjBeton