Queen Latifah vzpomíná na koncert v gay klubu, kde byla s 2Pacem

Queen Latifah vzpomíná na koncert v gay klubu, kde byla s 2Pacem

Queen Latifah, která se v zábavním průmyslu pohybuje od konce 80. let, má za svou kariéru spoustu zážitků, které se týkají nejpopulárnějších osobností.

Během vystoupení v posledním díle pořadu „First We Feast’s Hot Ones“ si tato legenda vzpomněla na příhodu, kdy ji do gay klubu nedoprovázel nikdo jiný než rapová ikona 2Pac, kterého považovala za svého „bratra“ a jehož smrt dodnes oplakává.

„Byla jsem v San Francisku na koncertě,“ vzpomíná oceňovaná herečka a někdejší rapová hvězda. „Byla to moje první koncertní show, za kterou jsem dostala více než 10 000 dolarů, což byla silvestrovská show v jednom skvělém gay klubu v San Franciscu. Říkala jsem si: ‚Super, já jsem tady! A tak se mnou do klubu přišel 2Pac. Říkala jsem si: „Hej, 2Pac je v budově, se mnou!“.

Dále královna dodala: „Zbláznili se tam. Říkali: ‚Svlékni se!‘ Sundával si tričko kdekoli. Strašně jsme se bavili. Brala jsem ho jako mého bratra, byl to člověk, který kdyby vás miloval, dokázal by za vás položit život. Pořád mi chybí, pořád ho mám ráda. Skvělé časy. Tehdy jsme byli trochu zhulení na té show.“

Překlad: djbeton