Tupac feat Keyshia Cole: Playa Cardz Right (2008) – CZ TITULKY

Tupac feat Keyshia Cole: Playa Cardz Right (2008) – CZ TITULKY

„Playa Cardz Right“ je píseň americké R&B zpěvačky Keyshie Cole. V písni účinkuje zesnulý rapper 2Pac a původně byla zařazena na jeho šesté posmrtně vydané album Pac’s Life (2006), přičemž většina jeho vokálů byla původně nahrána na jeho čtvrté studiové album All Eyez on Me (1996). Coleova přepracovaná verze, kterou produkovali Ron Fair a Carvin & Ivan pro Karma Productions, byla vydána jako hlavní singl z jejího třetího alba A Different Me (2008).

Videoklip měl premiéru 30. října 2008 v pořadu Access Granted na stanici BET.

Původní verze a remixy
Píseň původně produkoval Johnny J a podíleli se na ní Hurt-M-Badd, Big Syke, Mopreme Shakur, Yaki Kadafi a E.D.I. Najdete ji na mnoha mixtapech 2Paca. Najdeme ji také na mixtapu Mopreme Shakura Evolution Of A Thug Life N.I.G.G.A. Vol. 1.1., přičemž vynechává sloky Yakiho Kadafiho & E.D.I.. Existuje ještě jedna verze původní verze, která unikla na internet & mixtapy, tato verze nahrazuje Hurt-M-Badd zpěvákem Michel’le.

Existuje remix, ve kterém se objevuje 2Pacův zesnulý přítel & člen Outlawz Hussein Fatal s Keyshiou Cole & 2Pacem. Jako součást iTunes ke stažení pro Coleovo album A Different Me byla jako bonusová skladba vydána verze bez rapu. Vynechala 2Pacovy vokály a obsahovala novou Coleovu hlavní sloku.

Původní nahrávka skladby obsahuje nevyčištěný sampl písně „If you play your cards right“ od Alicie Myers. Název „Playa cardz right“ je převzatým názvem původní písně.

Překlad: djbeton